O nas – Wesela w Słomnikach

O nas

Chcesz poznać Zajazd w Słomnikach i dowiedzieć się, kto stoi za tym miejscem? Przeczytaj kilka słów o naszej firmie i o tym, czym się zajmujemy.

Zajazd w Słomnikach

Jesteśmy firmą rodzinną. W branży gastronomicznej i eventowej działamy od wielu lat. Od 2000 roku prowadzimy nasz Zajazd w Słomnikach. To miejsce, z którego jesteśmy dumni. Lokal podzielony jest na trzy sale o różnej wielkości:

  • przestronną, urzekająco piękną Salę Biesiadną,
  • mniejszą, urokliwą Salę Kamienną z wyjściem na ogród,
  • i najmniejszą, kameralną Salę Kominkową.

Możesz zorganizować u nas wymarzone wesele, każdą mniejszą i większą imprezę okolicznościową, a nawet niewielkie przyjęcie w gronie najbliższych. Jeśli chcesz, udostępnimy Tobie i Twoim gościom cały obiekt – Salę Biesiadną zamienimy w komfortowe miejsce sprzyjające długim i wciągającym rozmowom przy stole, na Sali Kamiennej będziecie mogli bawić się do utraty tchu w rytm ulubionych utworów, a Sala Kominkowa może stać się ekskluzywnym pokojem VIP idealnym na pokaz barmański i delektowanie się wyśmienitymi drinkami.

Niepowtarzalny klimat

To, co wyróżnia nasz lokal, to niepowtarzalny klimat i panujący tu nastrój. Nie wierzysz? Przyjedź do nas i przekonaj się na własnej skórze, że ten obiekt powstał z pasji, ciężkiej pracy i zamiłowania do natury. Przejdź się po posadzce wykonanej z naturalnego kamienia. Odkryj piękno drewna i naturalnych kolorów we wnętrzach.
O klimat tego miejsca zadbaliśmy w najmniejszych szczegółach. Sala Biesiadna, w której serwujemy wyśmienite dania, oddzielona jest od przeznaczonej na zabawę Sali Kamiennej ścianą z dużymi oknami. Dzięki temu głośna muzyka nie przeszkadza w komfortowym prowadzeniu rozmów, a mimo oddzielnych sal goście nie czują się, jakby bawili się osobno. Bezpośrednio z sali tanecznej mogą wyjść z jednej strony na romantyczne, oświetlone patio, a z drugiej do klimatycznego ogrodu z oczkiem wodnym.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza rodzinna przygoda z gastronomią trwa już od blisko 40 lat. Zapoczątkowała ją Babcia Rela, która prowadziła niewielki bar przy trasie E7. Z czasem przeniosła działalność do wybudowanego przez syna lokalu w miejscowości Słomniki. Początkowo niewielka restauracja szybko rozrosła się o kolejne sale i tak około roku 2000 byliśmy już w stanie zorganizować w naszym lokalu pierwsze wesele na 180 osób. Od tamtej pory zdobywamy doświadczenie, wspinając się na wyżyny swoich możliwości w organizacji kolejnych uroczystości.
W 2021 roku, w związku z otwarciem kolejnego odcinka obwodnicy omijającej Słomniki, podjęliśmy decyzję o zamknięciu restauracji i przeniesieniu 100% swojej uwagi oraz zaangażowania na organizację wesel i imprez okolicznościowych. To więc nie koniec, ale początek dalszej historii Zajazdu w Słomnikach. Historii, którą możemy napisać wspólnie, jeśli zdecydujecie się być jej częścią.

Nasz Zajazd w Słomnikach nocą Sala pod rodzinne przyjęcia okolicznościowe Sala na małe przyjęcia okolicznościowe Chrzest święty na sali Kamiennej Ogród z oczkiem wodnym

kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Posiadamy wolne terminy w roku 2022