Rocznica – Wesela w Słomnikach
Obchody rocznicy

Rocznica

Zbliża się rocznica jakiegoś wydarzenia ważnego dla Ciebie i Twoich bliskich – rocznica ślubu, poznania Twojej drugiej połówki, otwarcia firmy? Chcesz z tej okazji zaprosić znajomych i wspólnie z nimi świętować to wydarzenie? Z przyjemnością pomożemy Ci w tym zadaniu. Wspólnie z nami zorganizowanie przyjęcia z okazji rocznicy czy jubileuszu przebiegnie szybko i sprawnie. Korzystając z naszego doświadczenia w organizacji przyjęć okolicznościowych pomożemy Ci i podsuniemy sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu Ty i Twoi goście będziecie się jeszcze lepiej bawić a zorganizowane przyjęcie na długo zapadnie w pamięci.

Organizacja rocznicy, jubileuszu lub innego przyjęcia okolicznościowego w naszym lokalu w Słomnikach to dobra decyzja ze względu na fakt, że zawsze bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, starając się zrozumieć wszystkie oczekiwania naszych klientów. Obojętnie czy masz swój ułożony scenariusz przebiegu przyjęcia lub chcesz abyśmy zajęli się wszystkim od A do Z – w każdym przypadku, korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy, dokładamy wszelkich starań aby Twoje przyjęcie spełniło wszelkie oczekiwania Twoje i Twoich gości.

Właściciele osobiście zadbają o Twój komfort tego dnia a nasz otwarty i doświadczony zespół zapewni profesjonalną obsługę i pyszne jedzenie.

Wieloletnie doświadczenie w branży weselnej

Urokliwy i klimatyczny ogród z oczkiem wodnym

Atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości

Parking przy obiekcie

Klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok

Projektor multimedialny do wykorzystania

Nasz lokal

Kilka słów o naszym lokalu i salach

Czytaj więcej

kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Posiadamy wolne terminy w roku 2022

Przyjęcia okolicznościowe

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą organizacji przyjęć okolicznościowych i eventów