Urodziny – Wesela w Słomnikach
Przyjęcie urodzinowe

Urodziny

Zbliża się Twoja osiemnastka, trzydziestka a może czterdziestka i organizacja urodzin zaczyna Ci coraz bardziej chodzić po głowie? Chcesz zaprosić wszystkich znajomych i bawić się razem z nimi? Masz cały scenariusz jak miałaby przebiegać Twoja impreza urodzinowa? A może chciałabyś/chciałbyś powierzyć zorganizowanie eleganckiego przyjęcia urodzinowego lub odlotowej imprezy urodzinowej nam. W każdym z tych przypadków dołożymy wszelkich starań abyś dostał/ła to czego oczekujesz i świetnie się bawił/ła.

Nie ważne czy to organizacja osiemnastki, trzydziestki, czterdziestki czy po prostu urodzin, które chcesz hucznie wyprawić – profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia tak aby organizacja Twojej imprezy urodzinowej przebiegała gładko i sprawnie. Zadbamy o wszystkie szczegóły i podsuniemy sprawdzone pomysły abyś jak najbardziej mógł/mogła skupić się na tym co najważniejsze w tym dniu – na dobrej zabawie.

Właściciele osobiście zadbają o Twój komfort tego dnia a nasz otwarty i doświadczony zespół zapewni profesjonalną obsługę i pyszne jedzenie.

Wieloletnie doświadczenie w branży weselnej

Urokliwy i klimatyczny ogród z oczkiem wodnym

Atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości

Parking przy obiekcie

Klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok

Projektor multimedialny do wykorzystania

Nasz lokal

Kilka słów o naszym lokalu i salach

Czytaj więcej

kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Posiadamy wolne terminy w roku 2022

Przyjęcia okolicznościowe

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą organizacji przyjęć okolicznościowych i eventów